انتقادات و پیشنهادات

   
نام و نام خانوادگی :  
تلفن تماس :  
ایمیل :  
موضوع :  

میزان رضایت مندی :  
توضیحات :  
         

شخصی سازی

شخصی سازی یک فرآیند ترکیبی  نرم افزاری و سخت افزاری است که هدف آن ، آماده سازی یک کارت جهت به کارگیری در یک سیستم کاربردی می باشد . در واقع درقسمت شخصی سازی است که یک کارت هویت دار می شود.
واحد شخصی سازی شرکت گلچین رسانه هوشمند با ظرفیت  80 هزار کارت در روز، خدمات شخصی سازی را  به  بانک ها ، موسسات مالی و سایر مشتریان غیر بانکی ارائه می نماید.
تجهیزات مستقر در واحد شخصی سازی شرکت گلچین رسانه هوشمند از به روزترین و سریع ترین تجهیزات موجود می باشد که کلیه خدمات مربوط  بهEncoding  و چاپ کارتهای مغناطیسی و هوشمند را انجام می دهد .
شخصی سازی کارت دو نوع می باشد :
  1. ترمال (با استفاده از ریبون های مخصوص) که اطلاعات متغیر بر روی کارت  با دستگاه های مخصوص  چاپ می شود.
                                                                                    Embossing .2 (برجسته) که با ضربه درام دستگاه اطلاعات متغیر بر روی کارت حک می شود، قابلیت چاپ عکس ، لوگو و  بارکد را  ندارد .


                                               
علاوه بر این اطلاعات برجسته شده کارت بنا به درخواست مشتری با تیپرهای طلایی ،نقره ای و یا مشکی و با حرارت  مشخص می شود.
در هر دو مورد شخصی سازی مگنت نیز قابل Encode شدن می باشد.
 در فرایند  Encoding اطلاعات در Track  های موجود در نوار مگنت و یا چیپ های موجود در کارت های تماسی و غیر تماسی ذخیره می شود که این اطلاعات همان اطلاعات شخص یا شرکتی است که کارت را مورد استفاده قرار می دهد .
در شخصی سازی ترمال این امکان را داریم که عکس ، لوگو ، بارکد را چاپ کرده که این قابلیت هم به صورت رنگی ( Half Panel ، Full Panel  ) و هم به صورت تک رنگ ( مشکی ، طلایی ، نقره ای و ...) انجام می شود همچنین    Scratchکارت در این نوع شخصی سازی قابل اجراست .
درکارهای غیربانکی اطلاعات مشتری که بر روی کارت چاپ می شود که می تواند شامل : نام و نام خانوادگی ،شماره پرسنلی ،کدملی و ...  و در کارهای بانکی شماره 16رقمی کارت ،تاریخ انقضا و CVV2  که ممکن است در پشت کارت حک  شود ، می باشد .
شخصی سازی کارت ها یکی از خدمات امنیتی است که علاوه بر امکانات فنی ، نیروی انسانی متعهدی را می طلبد . از این رو شرکت گلچین رسانه هوشمند افتخار دارد با تعهد کامل و با برترین تکنولوژی های روز دنیا در خدمت مشتریان محترم باشد.