انتقادات و پیشنهادات

   
نام و نام خانوادگی :  
تلفن تماس :  
ایمیل :  
موضوع :  

میزان رضایت مندی :  
توضیحات :  
         
                                                                                                                                                                                                 

حفظ رتبه اول ساده نیست.  پس؛  بیشتر تلاش می کنیم !

شرکت گلچین رسانه هوشمند با سابقه بیش از نیم قرن تجربه در رسانه چاپ، در سال 1386 با تجهیز به امکانات مدرن چاپ و تولید تخصصی انواع کارت‎های هوشمند و بانکی وارد عرصه چاپ امنیتی گردید. در طی این سال‎ها علاوه بر تکمیل و به روزرسانی تجهیزات خط تولید کارت و افزایش ظرفیت اقدام به تحصیل، دانش فنی روز دنیا جهت تولید و شخصی سازی این محصولات نموده است. هم اکنون این شرکت با برخورداری از تجهیزات شخصی سازی و پاکت‎گذاری به عنوان یکی از مجهزترین مراکز تولیدکننده کارت، علی‎الخصوص کارت‎های پلاستیکی درکشور بوده و ظرفیت تولید بیش از 200,000 عدد انواع بدنه کارت و 80,000 عدد شخصی سازی و پاکت گذاری در روز را دارا می باشد.

این شرکت مفتخر است که با انتقال دانش فنی منحصر به فرد در زمینه‎های فوق و بهره‎گیری از تجارب مؤسسان آن در زمینه های مشابه در خارج از کشور به مشتریان خود خدمات‎رسانی ‎نماید.

شرکت گلچین رسانه هوشمند اولین مرکز تولید کارت‎های پلاستیکی در ایران است که دارای سرور اختصاصی جهت سهولت در ارسال فایل های گرافیکی می باشد که با توجه به مجهز بودن نرم افزار ERP امکان رهگیری کلیه سفارشات را به صورت Online مهیا کرده است.

گلچین رسانه هوشمند در مسیر تعالی
مدیران گلچین، تعالی را مقوله‌ ای می‌دانند که هر سازمان باید از زمان تاسیس و شروع فعالیت خود، مسیر آن را با بهبود و نوآوری در فرآیندها و همراهی ذي‌نفعان خود از سر ‌گیرد. این الگو برای تمام فرآیندهایی که به تازگی در سازمان شروع می‌شوند نیز صادق است.

هر سازمان برای حفظ بقا و گسترش فعالیت‌های خود، باید خود را بر اساس معیارهای معتبر ارزیابی کند و با الگوبرداری از برترین تجارب، نقاط قابل بهبود خود را به قوت تبدیل کند. رهبران سازمان‌های متعالی، جهت‌گیری روشن و تمرکز استراتژیک سازمان را با تعریف ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌ها تعیین می‌کنند و آن را با کارکنان و ذی‌نفعان کلیدی در میان می‌گذارند تا آن‌ها را در دست‌یابی به اهداف سازمان سهیم کنند.

این شرکت در سال 1387 موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2000 از کمپانی UKAS انگلستان گردید و در سال جاری گواهینامه مدیریت کیفیت خود را به ISO 9001-2008 از کمپانی TὒV آلمان ارتقاء بخشید. همچنین این شرکت موفق به اخذ گواهینامه‎های رضایت‎مندی مشتریان ISO 10002، ایمنی و بهداشت محیط صنعتی ISO 18000 و همچنین آراستگی محیطی از شرکت TὒV آلمان در سال 2014 گردیده است.

برنده 6 دوره سیمرغ زرین جشنواره صنعت چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه تولید کارت‎های هوشمند و دریافت تندیس سه گانه مدیریت، کیفیت و مشتری مداری از سازمان استاندارد ایران از دیگر دستاوردهای این مجموعه میباشد
 

پشتوانه‌های علمی و فنی

شرکت گلچین رسانه هوشمند با سرمایه‌گذاری‌های عظیم و قابل توجه بر روی آخرین و جدیدترین فناوری‌های موجود در بازار کارتهای بانکی و هوشمند همواره تلاش کرده است پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی خود را به گونه‌ای شایسته برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان تجهیز کند.

از این روی، هم‌زمان با ورود فناوری‌های نوین به این بازار ، این شرکت ، بی‌درنگ برای خرید این فناوری‌ها و تجهیز پشتوانه‌های فنی خود اقدام نموده است. این پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی در کنار نیروی متخصص و زبده‌ی گلچین در بخش‌های فنی، بازرگانی، سفارشات و ارتباط با مشتری مجموعه‌ای کامل را برای تضمین کیفیت خدمات ارایه شده به وجود آورده‌اند.

مهم‌ترین پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی که شرکت‌ گلچین رسانه هوشمند برای ارایه‌ی خدمات به مشتریان از آنها بهره می‌گیرد، عبارت‌اند از:
 
  • مرکز داده‌ی‌ مجهز و سرور اختصاصی، شامل مجموعه‌ای از آخرین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای مدیریت شبکه‌ی مشتریان و سهولت در ارسال فایل
  • مجهزترین تجهیزات سخت‌افزاری از بروزترین ماشین آلات
  • استفاده از نرم افزار بومی شده ERP و کنترل وضعیت کار و رهگیری سفارش مشتریان از لحظه ثبت سفارش تا تحویل به مشتری
  • لابراتوار کنترل کیفی و ابزار دقیق
  • ارتباط نزدیک با شرکت‌های ارایه کننده‌ی ملزومات و مواد اولیه
  • بهره گیری از فارغ التحصیلان رشته های چاپ، گرافیک، فناوری اطلاعات و رشته های مدیریتی MBA
  • تیم‌های توان‌مند فنی و تخصصی برای ارایه و پشتیبانی از خدمات
  • تیم توان‌مند مدیریتی برای مدیریت و توسعه خدمات


نیروی انسانی شرکت گلچین رسانه هوشمند

شرکت گلچین رسانه هوشمند در پیمودن مسیر تعالی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت‌هایی بوده است که تاکنون استحکام بنیان خانواده‌ی بزرگ گلچین را محقق ساخته است. تقسیم کار دقیق و گسترده میان واحدها و لایه‌های مختلف بر اساس توان مندی‌ها و علایق کارکنان، آموزش‌های برنامه‌ریزی شده برای لایه‌های مختلف سازمان، استفاده از سیستم‌های مدیریت مشارکتی برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی و سیستم‌های متنوع رفاهی کارکنان‌، برون‌سپاری بخشی از فعالیت‌ها برای افزایش چابکی سازمان از جمله فعالیت‌ های این مجموعه در این باره بوده است.

در گلچین رسانه هوشمند به دلیل وجود جو دوستانه، صمیمی و در عین حال پرتلاش و پویا در میان کارکنان ، هر نیروی کار متخصص که در طول زمان قابلیت‌های خود را در عرصه‌های مختلف به نمایش گذارد و علاقه‌مند به فراگیری دانش و تخصص‌های مورد نیاز باشد، می‌تواند با پشت سر گذاردن پله‌های رشد و تعالی به جایگاه سازمانی که شایستگی آن را دارد، دست یابد.

گفتنی‌ست، در این روند پویا، ضمن به دست آوردن رضایت شغلی و حرفه‌ای، زمینه‌های مساعدی برای کسب دانش و فناوری‌های روز و شیوه‌های به کارگیری آن‌ها توسط واحد آموزش نیز برای کارکنان فراهم می‌شود. این واحد با هدف ارتقای سطح کیفی و علمی کارکنان مجموعه برای ارایه خدمات با کیفیت بالاتر به جامعه، دوره‌های متعدد و مستمری را هم‌گام با آخرین تغییرات تکنولوژی برگزار می‌کند تا محیطی پویا، با نشاط و روبه رشد را برای آنان فراهم سازد.

افزون بر موارد مطرح شده، کارکنان و اعضای این مجموعه با گرد هم آمدن در جمع‌ها و گروه‌های غیر رسمی می‌کوشند تا با محکم ساختن پایه‌های ارتباطات خود در راه دست‌یابی به استحکام و یکپارچگی سازمانی گام بردارند. این تلاش در تشکیل جمع‌هایی مانند گروه‌های کوه‌پیمایی، پاس داشت فعالیت‌ها و زحمات هر یک از بخش‌ها در صورت کسب موفقیتی خاص، گرامی‌داشت روزهای تولد کارکنان، و گروه‌هایی از این دست، نمود یافته است که نشان از شادابی و امید به رشد روزافزون در تمام سطوح مشاغل است.